BM ve NATO’nun Türkiye’ye Kurduğu Tuzak

Ortada büyük bir tuzak var. Kapanın üzeri müslüman cesetleri ile örtülü. Kapana düşmemiş olmamızın iki sebebi var ; Hakan Fidan, Ahmet Davutoğlu. Ne mi oldu? İşte BM ve NATO’nun Türkiye’ye Kurduğu Tuzak. Anlatıyorum.

– Mısır’da göz göre göre darbe yapılırken, Avrupa ve Amerika Sisi’yi destekliyor

– Suriye’de Esed binlerce insanı katlederken sanki iş birliği yapmışcasına kimse sesini çıkarmıyor

– İsrail önce Mavi Marma’da sadece Türklerin şehid olduğu bir saldırı gerçekleştiriyor ve BM & NATO suskun kalıyor

– İsrail sadece Türkiye’nin desteklediği bir ülkeyi dünyanın gözü önünde katlediyor

– Ortadoğudaki savaş tehlikesi Türkiye’nin sınırlarını tehdit ederken NATO onca zorlamaya rağmen rampa kurmaktan çekiniyor ve uzun tehditlerden sonra rampa kurmayı kabul ediyor

– PKK’dan sonra Türkiye’nin, El Kaide’den sonra da Dünya’nın başına IŞİD diye illet bir örgüt çökerken bütün dünya buna sessiz kalıyor ve sadece İslamofobi propagandası yapılarak İslam kötü gösterilmeye çalışılıyor.

Peki bütün bunların altında yatan gizli gerçek ne ? Bu tuzağın arka planında ne mi yatıyor ? Anlatayım.

Hakan Fidan doktorasını yaptığı tez konusunda Türkiye ile Amerika’nın istihbaratını karşılaştırmış ve Türk İstihbarat sisteminin acziyetini bu tezde gözler önüne sermişti. Türk istihbaratının Türkiye’de iç güvenliği, dış ülkelerde de politik dengeleri takip ederek Türkiye’yi dünya gündeminden ve dış tehditlerden haberdar etmek gibi bir misyona sahip olması gerektiğini defalarca vurgulamış, bunun farkında olan Erdoğan tarafından da MİT’in başına getirtilmişti. Davutoğlu’nun da Dış İşleri Bakanlığı görevine getirilmesi aynı anda bütün dünyanın hem fikir olduğu büyük bir tuzağı bozmuş oldu. Tayyibin okuduğu “Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır” şiirinin arka planında da aslında bu yatıyor.

Olaya geçeyim. Üstte saydığım olaylar zincirinin arka planında yatan büyük tuzak Türkiye’ye “Yeter Artık” dedirtip NATO ve BM’den kendi iradesi ile ayrılmasını sağlamak. Türkiye kendi iradesi ile BM ve NATO’dan ayrılırsa İsrail rahatlıkla Türkiye’ye savaş açabilecek. İran Suriye’nin iç işlerini bahane ederek PJAK’ı öne sürecek ve Türkiye’ye PJAK terör örgütü üzerinden saldıracak, Mısır’da Sisi Türkiye’yi Mursi ve yanlılarını korumakla suçlayıp (Mursi’nin oğlu Türkiye’de) savaşa dahil olacak. Avrupa Mısır üzerinde İsrail’e yardım ederken, İran PJAK üzerinden Türkiye’ye saldıracak ve Türkiye tek başına bütün güçlere karşı savaşmak zorunda kalacak. Savaşı Türkiye kaybetmeyecek belki de sadece 1 ay sürecek bu savaş daha sonra barışla sonlanacak ama ortadoğuda kendini 20 yıl daha toparlamakta zorluk çekecek bir Türkiye bırakılacak.

Şimdi çok bir şey biliyormuş gibi TV’ye çıkıp ta NATO’nun ve BM’nin Allah belasını versin, artık çıkalım bu örgütlerden diyen emekli Albaylara, Akparti’yi katillerle beraber iş birliği yapıyorsunuz diyerek sindirmeye çalışan bazı muhafazakar tipli muhalifler, BM ve NATO’yu bahane ederek milliyetçiliğin karizmasının çizildiğini öne süren MHP’lilere sesleniyorum. Hiç bir şey düşünemeyen, her şeyi oldu bittiye getirmek isteyen, dünyada en basit ve adi devletlerden biri olan, Sırp katili tarafından öldürülen Avusturya-Macaristan prensinin bile dünya savaşına sebebiyet verdiği bir dengede Türkiye’yi NATO ve BM’den ayırınca her şeyin hallolacağını mı düşünüyorsunuz?

Türkiye’ye büyük bir tuzak kuruldu ve hem Hakan Fidan hem de Ahmet Davutoğlu bunun farkında. Recep Tayyip Erdoğan’a kalsa çoktan BM ve NATO’yu DAVOS’u terk ettiği gibi terk eder ve gerekirse bütün dünya ile tek başına savaşa girerdi ama daha önce ne demiştim, savaş ince bir sanattır, tecrübe, yürek ve bilek gerektirir. Bunlardan biri eksik olursa kaybetmeye mahkümsünüz bayım. Bu yüzden Fidan ve Davutoğlu bu tür durumlarda Başbakan’ı frenlemek için varlıklarını korumak zorundalar. Bu dengeyi sağlayanın Fidan ve Davutoğlu olduğunu en iyi bilen de yine Amerika ve köpekleri. Bu yüzden 17 aralık darbesi öncesi Fidan’ı hedef tahtasına oturttular.

Türkiye’yi hırçınlaştırmak ve kızdırmak istiyorlar. Böylece Türkiye kızıp NATO ve BM’den ayrılıyoruz diyecek. Onlar da bir süre yalancı naza çekip biraz yapmayın, etmeyin dedikten sonra Eyvallah diyecekler. Ardından topyekün Türkiye’ye saldıracaklar.

Etrafınıza bir bakın. Kaç tane sağlam müslüman devlet var? Ortadoğu halkının umudunu yaşatan tek devlet kim? Ve o devlete saldırmamalarının tek sebebi NATO ve BM değil mi ?

Bu tuzak büyük bir tuzak ve Türkiye bunun farkında. Türk halkı da bunun farkında olsun istedim. Etrafınızda BM’ye bak Filistin katliamına sessiz kalıyor, neden hala BM’deyiz diyecek olan düşüncesizler olacak. Biliyorum. Zaten bu yazıyı da bu yüzden kaleme aldım. BM ve NATO’nun istediği de bu zaten. BM ve NATO’nun bize ihtiyacı var diyerek, onların Türkiye’de üst kurduğunu ve bu üstlere ihtiyacı olduğunu bahane ederek üste çıkmaya çalışan gerizekalılara IRAK’ın, KATAR’ın, SUUD’un, MISIR’ın, KIBRIS RUM KESİMİ’nin, YUNANİSTAN’ın üsleri onların neyine yetmiyor da Türkiye’deki üslere ihtiyaçları var diye sormak istiyorum? Yakıt ikmali mi yoksa? Kahkaha attırmayın sakın bana. Havada bütün savaş uçaklarına yetecek kadar ikmal yapabilecek tanker uçaklarını bilmiyormuş gibi davranmayın sakın. Hadi ismini de vereyim KC-135 Stratotanker uçakları Türkiye’nin bile kullandığı yakıt ikmali uçaklarıdır. Bu uçaklar sayesinde ne ABD’nin, ne AVRUPA’nın ne de başka bir ülkenin Türkiye’ye ihtiyacı yoktur. Bu uçağı siz ilk vurmadığınız müddetçe.

Sözün özünü anladığınızı düşünüyorum.

Türkiye kesinlikle NATO ve BM’den ayrılmamalıdır. BM ve NATO Türkiye’nin sabrını taşırma amaçlı İslam Dünyası’na yapılan her türlü hakareti görmezden gelecek ve hatta yeri geldiğinde destek bile verecektir. Biz kendimize yettiğimiz o ana gelene dek bu haksızlığa yeri geldiğinde elimizle, yeri geldiğinde dilimizle müdahele edeceğiz. Ama tamamen bağımsız olduğumuz gün ne NATO ne de BM’nin yokluğu bizi sarsmayacak. Aksine onları yok eden ülke biz olacağız. Bu yüzden DİK DUR EĞİLME BU MİLLET SENİNLE. Bu yüzden hedef 2023.

Hep beraber özgür Türkiye’ye doğru. Aklı selim ve uyanık olma temennisi ile. 2023’de bu millet aslına rucü edecek. Kendi müslüman birliğini kurtaracak ve halkı ile beraber hakkın yolunda BM ve NATO’ya karşı duracaktır.

Unutmayın, Ümmetin dirilişi bu milletin elleri ile olacak.

Tek Yorum

  1. Yaşar
    Ocak 22, 2018
    Yanıtla

    Slm alkm Bi Simit neden artik yazmiyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir